АМСМ Членство

Картички за бесплатна помош на пат 

Кога патувате во земјава или било каде во Европа, изберете членски пакет по ваша мерка и повикајте бесплатна помош на пат или шлепување во случај на дефект, каде и да се наоѓате.  Патувајте БЕЗГРИЖНО!

Europe Premium

Classic

Light

Business

Business Europe Premium

Velo

Состојба на патиштата

Проверете ја состојбата на патиштата низ Македонија на следнава мапа или јавете се на телефонскиот број:

(02) 15-555
Кон мапа...

CITROEN C3 AIRCROSS-СЕДУМ СЕДИШТА ВО НОВИОТ „Ц 3 ЕРКРОС“

Кога се во прашање малите комбилимузини, Стелантис врти нов лист. Класиката од дизајн веќе е напуштена, нема градски автомобили облику...

Тест: SsangYong Torres Forest Edition FWD AT6-АВАНТУРИСТИЧКИ ДУХ

МАРКАТА SSANGYONG ВО СВЕТОТ Е ПРЕПОЗНАТЛИВА ПО СВОИТЕ МОДЕЛИ ШТО СЕКОГАШ СЕ ПОЗИЦИОНИРАЛЕ ВО КЛАСИТЕ НА ТЕРЕНЦИ ИЛИ SUV ВОЗИЛА, ДАЛЕКУ...

Претставуваме Maserati Grancabrio Trofeo-УБАВИНАТА ПРЕД СÈ

СЛЕДЕН ОД СЛАВАТА НА СВОИТЕ КАБРИОЛЕТИ MASERATI НЕ ПРЕСТАНУВА ДА ПОТПИШУВА ОТВОРЕНИ АВТОМОБИЛИ КОИ ГИ КРАСАТ УБАВИНА, ЕЛЕГАНЦИЈА И БЕС...

Општествена одговорност

„DRIVE IN THE MOMENT“

КОРИСТЕЊЕТО НА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ДОДЕКА ВОЗИТЕ ВЕ ИЗЛОЖУВА НА ЧЕТИРИ ПАТИ ПОГОЛЕМ РИЗИК ОД СООБРАЌАЈНА НЕЗГОДА.

„DRIVE IN THE MOMENT“ Е АЛАТКА ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА УПОТРЕБАТА НА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН КАЈ МЛАДИТЕ ВОЗАЧИ И ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БЕЗБЕДНОСТА НА ПАТИШТАТА.

Повеќе...
Click outside to hide the compare bar
Спореди
Споредба ×
Спореди Continue shopping