СОСТОЈБА НА ПАТИШТА

Дневни информации

СОСТОЈБА НА ПАТИШТА: Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено, пo влажни коловози.

ФРЕКВЕНЦИЈА: Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен. На граничните премини, од македонска страна, нема подолги задржувања за влез и излез од државата.

ВНИМАТЕЛНО: АМСМ препорачува прилагодена брзина на...

(02) 15 555

Настан 1

Опис за настан 1

Настан 2

Опис за настан 2

Настан 3

Опис за настан 3

ПОМОШ НА ПАТ

196

+389 2 3181-196

од странство

СОСТОЈБА НА ПАТИШТА

(02) 15 555

+389 2 3181-197

од странство

ИНФО ЛИНИЈА

(02) 3181 181

+389 2 3181-181

од странство

Click outside to hide the compare bar
Спореди
Споредба ×
Спореди Continue shopping