Професионално одржување на вашиот автомобил за ваша поголема безбедност!

 

Во АМСМ сервисот за автомобили достапни ви се сите сервисни услуги за вашиот автомобил, а нашите професионални механичари ќе се потрудат вашето возило секогаш да биде во најдобра форма која гарантира безбедност за вас и вашето семејство на пат.

Како наши АМСМ членови добивате 20% попуст на сервисните услуги и 5-10% на резервните делови.

 

ПОВЕЌЕ на веб страницата на АМСМ Служба за помош на пат и информации

Click outside to hide the compare bar
Спореди
Споредба ×
Спореди Continue shopping