АМСМ Членство

Картички за бесплатна помош на пат 

Кога патувате во земјава или било каде во Европа, изберете членски пакет по ваша мерка и повикајте бесплатна помош на пат или шлепување во случај на дефект, каде и да се наоѓате.  Патувајте БЕЗГРИЖНО!

 

Europe Premium

Classic

Light

Business

Business Europe Premium

Состојба на патиштата

Проверете ја состојбата на патиштата низ Македонија на следнава мапа или јавете се на телефонскиот број:

(02) 15-555
Кон мапа...

Претставуваме FERRARI 296 GT3-ПРЕДВЕСНИК НА НОВА СПОРТСКА ИСТОРИЈА

СЛАВНАТА ИТАЛИЈАНСКА МАРКА ОДЛУЧИ ДЕКА Е ВРЕМЕ ДА ЈА РЕДЕФИНИРА СВОЈАТА GT СПОРТСКА ИСТОРИЈА И НА ТРКАЧКИТЕ ПАТЕКИ ДА ГО ВРАТИ ЦЕНТРАЛ...

MASERATI PROJECTS24-ЧУДНА НАУКА Е АЕРОДИНАМИКАТА

Масерати ги претстави сериските модели, можеби се чека само на новата генерација од моделот „гт“ за цело семејство да биде во ново рув...

ALFA ROMEO-НОВАТА ALFA ROMEO TONALE ДЕБИТИРА И НА МАКЕДОНСКИОТ ПАЗАР

  По глобалната премиера, целосно новиот кросовер на Alfa Romeo наречен Tonale пристигна во Македонија. За дебито на нашиот пазар...

Општествена одговорност

ДЕКАДА НА АКЦИЈА ЗА БЕЗБЕДНОСТ 2021-2030

ГЛОБАЛЕН ПЛАН НА ООН ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА БРОЈОТ НА СМРТНИТЕ СЛУЧАИ И ПОВРЕДИТЕ НА ПАТИШТАТА ЗА 50% ВО СЛЕДНАТА ДЕКАДА.

Повеќе...
Click outside to hide the compare bar
Спореди
Споредба ×
Спореди Continue shopping