ПРИЈАВЕТЕ СЕ ЗА ОБУКА И ПЛАТЕТЕ ОНЛАЈН

04/07/2024

Изберете категорија, изберете инструктор, пријавете се и платете онлајн.

Брзо и лесно започнете со обука за:

А категорија со мотоцикл од брендот Јамаха

Б категорија со возила од моделите Шкода Фабиа, Пежо 208 и Волксваген ап

БЕ категорија со возило Мазда 2

Ц категорија со товарно возило Мерцедес Атего

Можност за плаќање на рати без камата со:

  • Дајнерс картичка на 12 рати,
  • платежни картички на Комерцијална Банка на 6 рати,
  • платежни картички на Стопанска Банка на 6 рати,
  • платежни картички на НЛБ Банка на 4 рати или
  • со Iute Credit на 4 рати без камата и 12 рати со камата.

Повеќе информации на: 078 387 578

 

ПОВРЗАНИ НОВОСТИ

Click outside to hide the compare bar
Спореди
Споредба ×
Спореди Continue shopping