ИЗБЕРЕТЕ, ПРИЈАВЕТЕ СЕ, ПЛАТЕТЕ ОНЛАЈН

28/02/2023

Препознатлива по квалитетната обука која се должи на современиот возен парк и професионалните и стручни инструктори и предавачи, Авто Школа Мобилити Плус е пазарен лидер по бројот на обучени кандидати на територијата на град Скопје.

Изберете ја обуката која ви одговара и заштедете труд и време, пријавете се и платете онлајн:

Ве чекаме на обука!

Повеќе информации: 02/3181-240

ПОВРЗАНИ НОВОСТИ

Click outside to hide the compare bar
Спореди
Споредба ×
Спореди Continue shopping