ФИТНЕС ЦЕНТАР ПАРК – 10% ПОПУСТ ЗА АМСМ ЧЛЕНОВИ на фитнес услуги, освен на персонални тренинзи и утринска месечна карта

На секоја цел и е потребна сила за да се освои, на секое патување му треба сила за да се исполни. Така, ја донесовме најдобрата опрема на пространо и добро осветлено место каде што можете да ја вратите моќта и да ги освежите мускулите. Дајте му целосен здив на вашето тело преку сите ваши сетила, чувствувајте се убаво и силно преку задоволство, препорачуваат од Фитнес Центар Парк.

Индустриска и елегантна атмосфера од премиум класа во пространа и отворена внатрешност каде чувствителната музика и микроклимата се оптимизирани на највисоко ниво за да ви овозможат врвно искуство во спортски објекти. Опремата е професионална TechnoGym, врвна линија во индустријата, внимателно навигирана низ најдобриот инструктор во регионот.

 

HOUSE OF SAMSONITE – 10% ПОПУСТ – на повеќе локации во Скопје

House of Samsonite е малопродажна мрежа на висококвалитетен багаж за патување – куфери, ранци, патни торби – како и голем број патни аксесоари и модни додатоци.

Официјални застапници се на реномираните светски брендови “Samsonite” и “Piquadro”, кои се глобални лидери во својата класа, како и на уникатната модна приказна на “Anekke”, најпродаваниот шпански бренд последниве неколку години.

Во нивното портфолио влегуваат преку педесетина интернационални брендови “Delsey”, “Hedgren”, “Vendula”, “Picard”, “Pierre Cardin”, “Mandarina Duck”, “Marino Orlandi”, “Tamaris” итн, со што “House of Samsonite” се етаблираше во лидер на пазарот и место каде што секогаш ќе најдете врвни производи во кои успешно се комбинира стилот, најновата технологија за дизајн со посебен акцент на квалитетот и издржливоста.

„Ние сакаме да направиме позитивна разлика во животот на сите кои патуваат, затоа постојано сме во тек на светските трендови и ги носиме кај нас“, е визијата на оваа успешна бизнис приказна која долги години ги диктира стиловите во патувањето како на поединецот, така и на деловниот проефесионалец.

А резултатот е илјадници задоволни клиенти, супериорно корисничко искуство и многубројните признанија и пофалби.

 

 

Click outside to hide the compare bar
Спореди
Споредба ×
Спореди Continue shopping