Цвеќера ГРАЦИЈА

Цвеќарница ГРАЦИЈА е наш долгогодишен партнер.

Постои повеќе од 10 години и е лоциран во сутеренот на ТВ Беверли Хилс. Располага со богат асортиман на цвеќиња и се што е потребно за некој убав момент…

Плус нуди 10% попуст за нас, членовите на АМСМ.

 

Кафе ресторан DOLCE LA TERRAZZA

Надобрите слатки вкусови ќе ги најдете во Dolce La Terrazza, кафе ресторан сместен во срцето на градот.

Како АМСМ член, си секогаш добредојден и добиваш 20% попуст на сметката само со покажување на валидна членска картичка. Проверено.

Click outside to hide the compare bar
Спореди
Споредба ×
Спореди Continue shopping